Produkty z kategorii:

Kuchnia

Kuchnia – Warszawa

Kuchnia przez wielu uważana jest za serce domu i pewnie jest w tym wiele prawdy. To miejsce, w którym naturalnie się gromadzimy – nie tylko przy wspólnych posiłkach. Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem patelni, czy kuchnię odwiedzasz tylko po to, by zaparzyć kawę, warto zadbać o to, by to miejsce było przytulne i przystosowane do sposobu, w jaki chcesz je wykorzystywać. W atrakcyjnie i funkcjonalnie urządzonej kuchni chętnie spotka się cała rodzina. Będziesz tu mógł zaprosić również przyjaciół, ponieważ najlepiej rozmawia się przecież właśnie w kuchni. Masz dokładną wizję tego, jak powinna wyglądać Twoja kuchnia? A może gubisz się wśród nadmiaru ciekawych rozwiązań? W Home Concept znajdziesz solidną dawkę inspiracji i szereg elementów wyposażenia kuchni, które pomogą Ci ją urządzić dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Kuchnia to często pomieszczenie, którego urządzaniu poświęcamy najwięcej czasu. To dlatego, że tutaj styl liczy się na równi z ergonomicznym i funkcjonalnym wyposażeniem. Ponadto kuchnię zwykle urządzamy na długie lata, dlatego powinny w niej zagościć materiały, sprzęty i meble wyłącznie najwyższej jakości. W Home Concept w Warszawie urządzisz swoją kuchnię z pomocą salonów: Divani, Marsyl, Studio Prostych Form, Studio Mono, Meble Motyl, Interio Nolte, Emprojekt Studio, Czahorowski In Design, Awip, Art Deco, Aran Design. Z ich pomocą Twoja kuchnia będzie zachwycać nie tylko niepowtarzalnym stylem, ale również przemyślaną aranżacją. Co ważne, w Home Design urządzisz swoją kuchnię kompleksowo, ponieważ oferujemy szeroki wybór materiałów wykończeniowych, mebli, a także sprzętu AGD i akcesoriów.

Zasady aranżacji kuchni

Kuchnia zwykle jest miejscem, w którym dużo się dzieje. Niezależnie od tego, czy domownicy zawsze zasiadają przy wspólnym stole, czy też Waszym życiem rządzi chaos, to właśnie tu każdy pojawia się kilkakrotnie w ciągu dnia. Kuchnia powinna odzwierciedlać to, w jaki sposób z niej korzystacie. Istotne będzie więc odpowiednie rozmieszczenie wszystkich elementów. Jeśli Ty lub którykolwiek z domowników uwielbiacie gotować, będzie to jeszcze bardziej istotne. W końcu ergonomia jest bardzo ważna przy przygotowywaniu posiłków. Również sam dobór wyposażenia jest bardzo ważny. Warto zadbać o jego wysoką jakość i przystosować parametry do swoich indywidualnych potrzeb. Takie elementy jak lodówka, kuchenka czy zmywarka występują w bardzo wielu wariantach, dlatego warto zastanowić się nad parametrami, którymi powinny się wyróżniać. Bardzo ważne będą też blaty – materiał, z którego są wykonane, wpływa nie tylko na estetykę wnętrza, ale przede wszystkim na wygodę ich użytkowania i czyszczenia. Meble kuchenne to kolejne wyzwanie aranżacyjne. Większość osób, którym zależy na funkcjonalności, decyduje się na meble wykonane na wymiar. Oznacza to nie tylko ich perfekcyjne dopasowanie do wymiarów i proporcji pomieszczenia, ale też możliwość zastosowania takiego systemu szafek i szuflad, który będzie najwygodniejszy dla użytkowników. Meble na zamówienie to również możliwość łatwego i estetycznego zabudowania sprzętu AGD oraz wyboru materiałów, z którego będą wykonane i sposobu wykończenia, który będzie całkowicie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. To ważne, ponieważ estetyka mebli ma ogromne znaczenie w tak zwykle mocno zabudowanym pomieszczeniu, jakim jest kuchnia.

Stylowa kuchnia? Zapraszamy do Home Concept!

Nie jest łatwo tak urządzić kuchnię, aby była zarówno funkcjonalna, jak i stylowa. Jeżeli jednak chcesz, aby wszyscy domownicy czuli się tu dobrze, warto zadbać o jej wystrój. W salonach Home Concept znajdziesz całą masę inspiracji. Marzy Ci się kuchnia rustykalna, nowoczesna, industrialna, glamour, angielska? A może nie masz pojęcia, na jaki styl postawić? Nasi specjaliści pomogą Ci skonkretyzować swoje oczekiwania. Co więcej, możesz liczyć na wsparcie architektów wnętrz, którzy mogą dla Ciebie stworzyć kompletny projekt każdego wnętrza. Wybrane produkty, materiały, sprzęt i meble dostarczymy do Twojego mieszkania, domu czy biura, a następnie zamontujemy i podłączymy, tak abyś nie musiał wkładać dużego wysiłku w to, aby Twoje nowe wnętrze znakomicie się prezentowało.