Produkty z kategorii:

Toalety

Toalety i miski WC w ofercie Home Concept Warszawa

Łazienka to miejsce, w którym niezwykle ważna jest funkcjonalność. Aby codzienne dbanie o higienę było szybkie i przyjemne, armatura powinna być dostosowana do potrzeb jej użytkowników. Poznaj nasze propozycje. W Home Concept oferujemy wszystko, co niezbędne dla komfortowego urządzenia łazienki. Stawiamy na jakość, dlatego znajdziesz u nas armaturę, w tym toalety WC od wiodących producentów na rynku. Dzięki nam nie musisz iść na kompromisy!

Nowoczesne i łatwe do utrzymania w czystości toalety

Przygotowaliśmy szeroki wybór toalet i misek WC, które doskonale sprawdzą się w każdym domu. Mają uniwersalny design z nutą nowoczesności, dzięki czemu świetnie wyglądają w połączeniu z pozostałą armaturą w łazience. U nas znajdziesz:

  • wiszące muszle z opcją myjącą i wolnoopadającą deską w wielu modnych kolorach, w tym antracytowym i czarnym,
  • solidne zestawy podtynkowe razem z estetycznymi przyciskami, które razem tworzą spójną całość. Wybierz nie tylko wygodną, ale również ładną toaletę, która uzupełni wystrój łazienki.

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej oferty elementów wykończeniowych, armatury łazienkowej i dekoracji do łazienki i nadaj wnętrzu niepowtarzalny charakter.