Galeria wnętrz - Home Concept Warszawa

 

Zwalczamy nudę. Uwalniamy wyobraźnię. Inspirujemy do zmian. Galeria Wnętrz Home Concept w Warszawie to oryginalny koncept, który urzeczywistnia się każdego dnia. Dedykowany jest wszystkim, którzy w poszukiwaniu elementów aranżacji przestrzeni domowych mają odwagę wybierać rozwiązania niebanalne. Skupionych w jednym miejscu 50 sklepów z wyposażeniem wnętrza zapewnia naprawdę duży wybór.

Dajemy w Home Concept okazję do odkrywania różnych stylów, dzięki różnorodności producentów. Nawiązujemy zawsze współpracę z najlepszymi, co daje pewność wyboru naszym klientom. Udając się do Home Concept mają pewność, że otrzymają najwyższą jakość w modnym wydaniu. Od nich tylko zależy jaki styl wybiorą tym razem dla siebie i swojego domu czy biura. Jednocześnie mogą być pewni, że wyroby spełnią swoje funkcje i zachowają pierwotny wygląd przez długie lata.

Wizyta w Galerii Wnętrz to także inspirujące doświadczenie, które pomoże obmyślić indywidualny projekt wyglądu pomieszczenia. W naszych salonach można zakupić większość wyposażenia – od podłóg i płytek poprzez dekoracje aż po meble. Nie zapominamy przy tym o licznych akcesoriach, bez których montaż wielu elementów z naszej oferty byłby niemożliwy. Oferujemy rozwiązania do kuchni, łazienek, spa, salonów, a także pomieszczeń biurowych, galerii handlowych, itp.

O NAS

Home Concept to nowoczesna galeria wnętrz.

W jednym miejscu skupia około 50 salonów oferujących produkty wyposażenia wnętrz do kuchni i łazienek, a także podłogi drewniane, grzejniki, oświetlenie, meble i dekoracje.

To galeria wnętrz blisko każdego klienta, które daje szanse na odnalezienie indywidualnego stylu i własnego konceptu na wnętrze – od inspiracji do realizacji. Home Concept to także nowe miejsce spotkań – warsztatów, eventów, wydarzeń branżowych. Miejsce, które podąża za nowinkami i światowymi trendami w urządzaniu. Za cel stawia sobie zbudowanie społeczności skupionej wokół designu i architektury wnętrz, a także stworzenie przestrzeni, która umożliwi przyjemne spędzanie wolnego czasu w otoczeniu wyszukanego wzornictwa.

Podczas budowy i aranżacji domu liczą się pomysły, a przede wszystkim kompleksowe rozwiązania. Home Concept to miejsce, gdzie zarówno architekci, jak i klienci indywidualni mogą liczyć na fachową, całościową obsługę! Wybrane salony świadczą usługę projektowania wnętrz, transportu oraz montażu zakupionych produktów.

LOKALIZACJA

HOME CONCEPT WARSZAWA

Al. Jerozolimskie 185
02-222 Warszawa

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Linie autobusowe:
127, 157, 158, 178, 187, 191, 208, 717

Home Concept Warszawa

GRZEJNIKI I KOMINKI

Oświetlenie

ZARZĄD HOME CONCEPT

AB sp. z o.o. Ochota sp. k.

Al. Jerozolimskie 185
02-222 Warszawa

Tel. +48 22 668 40 79

Regon 141107510
NIP 7010085214

WSPÓŁPRACA

NAJEM POWIERZCHNI
Piotr Borkowski
p.b@abdevelopment.pl
Tel. Kom. +48 694 402 127