Galeria wnętrz - Home Concept Warszawa

 

Zwalczamy nudę. Uwalniamy wyobraźnię. Inspirujemy do zmian. Galeria Wnętrz Home Concept w Warszawie to oryginalny koncept, który urzeczywistnia się każdego dnia. Dedykowany jest wszystkim, którzy w poszukiwaniu elementów aranżacji przestrzeni domowych mają odwagę wybierać rozwiązania niebanalne. Skupionych w jednym miejscu 50 sklepów z wyposażeniem wnętrza zapewnia naprawdę duży wybór.

Dajemy w Home Concept okazję do odkrywania różnych stylów, dzięki różnorodności producentów. Nawiązujemy zawsze współpracę z najlepszymi, co daje pewność wyboru naszym klientom. Udając się do Home Concept mają pewność, że otrzymają najwyższą jakość w modnym wydaniu. Od nich tylko zależy jaki styl wybiorą tym razem dla siebie i swojego domu czy biura. Jednocześnie mogą być pewni, że wyroby spełnią swoje funkcje i zachowają pierwotny wygląd przez długie lata.

Wizyta w Galerii Wnętrz to także inspirujące doświadczenie, które pomoże obmyślić indywidualny projekt wyglądu pomieszczenia. W naszych salonach można zakupić większość wyposażenia – od podłóg i płytek poprzez dekoracje aż po meble. Nie zapominamy przy tym o licznych akcesoriach, bez których montaż wielu elementów z naszej oferty byłby niemożliwy. Oferujemy rozwiązania do kuchni, łazienek, spa, salonów, a także pomieszczeń biurowych, galerii handlowych, itp.

O NAS

Home Concept to nowoczesna galeria wnętrz w Warszawie.

W jednym miejscu skupia około 50 salonów oferujących produkty wykończenia domu i mieszkania, w tym kuchni, łazienek, a także podłogi drewniane, płytki, drzwi, klamki, schody, grzejniki, meble, dekoracja i oświetlenie. Home Concept to pomysł na dom oparty o wyselekcjonowane materiały i producentów, najlepsze produkty oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Galeria to nowa odsłona znanego warszawskiego obiektu TTW Home, a wcześniej TTW OPEX.

To co wyróżnia Home Concept to kompleksowa realizacja potrzeb klienta, wybrane salony oferują usługi projektowania, pomiaru, transportu oraz montażu. Dobrze zrealizowane usługi są gwarancją jakości i wytrzymałości.

Home Concept zlokalizowane jest przy największych drogach dojazdowych blisko centru miasta, oferując klientom dogodny dojazd samochodem lub komunikacją miejską oraz parking.

To galeria wnętrz, które daje szanse na odnalezienie indywidualnego stylu i własnego konceptu na wnętrze – od inspiracji do realizacji. Tworząc galerię zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym klient bez problemu odnajdzie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości zgodne z obowiązującymi trendami. Home Concept to także nowe miejsce spotkań – warsztatów, eventów, wydarzeń branżowych. Miejsce, które podąża za nowinkami i światowymi trendami w urządzaniu.

LOKALIZACJA

GALERIA WNĘTRZ
HOME CONCEPT
WARSZAWA

Al. Jerozolimskie 185
02-222 Warszawa

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Linie autobusowe:
127, 157, 158, 178, 187, 191, 208, 717

Galeria Wnętrz Home Concept Warszawa

PARKING

Parking bezpłatny dla klientów galerii przez 3 godziny po zarejestrowaniu samochodu w terminalu EuroParku, znajdującym się w wejściu głównym. W przypadku niezarejestrowania samochodu Kierowca obciążony zostanie opłatą dodatkową w wysokości 95 złotych.

GRZEJNIKI I KOMINKI

ZARZĄD HOME CONCEPT

AB/Development sp. z o.o. Ochota sp. k.

Al. Jerozolimskie 185
02-222 Warszawa

Numer telefonu do biura galerii wnętrz Home Concept: Tel. +48 22 668 40 79
W kwestiach związanych z zakupami i realizacją zamówień prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepami.

Regon 141107510
NIP 7010085214

Zapoznaj się z polityką prywatności.
Zapoznaj się z polityką cookies.

NAJEM POWIERZCHNI I WSPÓŁPRACA

Piotr Borkowski
mail: p.b@abdevelopment.pl
tel.: +48 694 402 127

MARKETING

mail: j.g@abdevelopment.pl
tel.:+ 48 668 571 013