Produkty z kategorii:

Podłoga dębowa

Podłoga dębowa

Solidna podłoga wykonana z wysokiej klasy materiałów to wspaniała dekoracja każdego wnętrza. Jeśli marzysz o trwałej i eleganckiej posadzce, postaw na deski z naturalnego drewna. Poznaj nasze propozycje i zainspiruj się!

W Home Concept znajdziesz wyłącznie niepowtarzalne pomysły na aranżacje stylowych wnętrz. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć fenomenalnej podłogi drewnianej od wiodących producentów na rynku. Jest wytrzymała, ma niezwykłe walory wizualne, przez co zachwyci każdego gościa w Twoim domu!

Naturalna i estetyczna podłoga dębowa

Stawiamy na jakość, dlatego w naszej ofercie dostępna jest podłoga wykonana z najwyższej klasy desek dębowych. To szlachetne drewno wyróżnia się nieregularnym rysunkiem oraz pięknie ułożonymi słojami. Każda deska została pokryta warstwą ochronną, która pozwoliła wydobyć wspaniałą, naturalną barwę dębu. Całość stanowi doskonałe tło dla gustownych mebli oraz eleganckich dodatków.

W naszym asortymencie czeka na Ciebie wiele atrakcyjnych dekoracji oraz elementów wykończeniowych, które zachwycają mieszkańców, jak i ich gości. Nie czekaj, tylko zaaranżuj swoją przestrzeń w swoim stylu!