Produkty z kategorii:

płytki gresowe

Płytki gresowe Warszawa

W pomieszczeniach intensywnie użytkowanych, a zwłaszcza w tzw. ciągach komunikacyjnych, należy zadbać o trwałą i odporną na ścieranie podłogę. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się wysokiej klasy gres, który może przybierać różnorodne formy. Zainspiruj się!

W Home Concept zgromadziliśmy najlepsze płytki gresowe dostępne na rynku, które wyróżniają się twardością i wytrzymałością na działanie wody, piasku i innych czynników atmosferycznych. Uniwersalne i ponadczasowe – ta glazura doskonale sprawdzi się nie tylko w kuchni i łazience, ale również w salonie i korytarzu.

Płytki gresowe, czyli idealny wybór na podłogę

Przygotowaliśmy płytki gresowe w różnych kształtach, wzorach i kolorach, abyś mógł stworzyć idealne wnętrze w swoim guście. Wybieraj spośród glazury imitującej:
● drewniane deski – to doskonały wybór do otwartej kuchni i salonu. Dzięki temu całość będzie wyglądać spójnie i estetycznie,
● marmur – świetnie wygląda w przestrzeniach w stylu glamour,
● beton – to niezwykle uniwersalne płytki, które dobrze wyglądają, na tarasie i w korytarzu.
Z naszymi płytkami gresowymi urządzisz cały dom!

Oprócz gresu w Warszawie oferujemy również glazurę dekoracyjną, która wspaniale urozmaici wnętrze. Sprawdź, także płytki ceramiczne i płytki ścienne, które przygotowaliśmy i wybierz najlepszą opcję do swojej przestrzeni.