Produkty z kategorii:

Baterie wannowe

Stylowe baterie wannowe w ofercie warszawskiego salonu Home Concept

Kiedy urządzasz łazienkę, musisz zadbać nie tylko o funkcjonalny układ urządzeń sanitarnych, ale również o estetyczną aranżację. Detale, takie jak baterie wannowe, pomogą uzupełnić wnętrze i dodać mu stylowego oraz eleganckiego charakteru. Poznaj nasze propozycje!

W Home Concept przygotowaliśmy szereg funkcjonalnych i pięknych rozwiązań do każdej łazienki. Jeśli marzysz o wolnostojącej wannie, nasze baterie wannowe sprawdzą się doskonale. Ich ponadczasowy design oraz łatwość utrzymania w czystości sprawią, że kąpiel będzie rozkosznym doświadczeniem.

Nowoczesne baterie do wanny

Oferowane przez nas baterie wannowe są wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu armatura jest odporna na szkodliwe działanie wody oraz kamienia i wygląda doskonale mimo upływu czasu oraz częstego użytkowania. Z pewnością pokochasz jej płynną regulację ciśnienia i temperatury wody. Wykorzystanie energooszczędnej technologii pozwala zachować komfort użytkowania, a jednocześnie obniżyć zużycie wody, co ma kluczowe znaczenie dla środowiska i Twojego portfela.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostały produktami, takimi jak umywalki do łazienki oraz naszymi propozycjami aranżacji wnętrz i do odwiedzenia naszych salonów, gdzie pracownicy służą życzliwą radą i pomocą.