Produkty z kategorii:

Baterie natryskowe

Nowoczesne baterie natryskowe i zestawy prysznicowe w Warszawie 

Niezależnie od tego, czy remontujesz łazienkę w domu lub mieszkaniu, czy urządzasz nowe wnętrze, potrzebujesz wysokiej klasy armatury łazienkowej. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne, koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy! W Home Concept znajdziesz wiele produktów, dzięki którym korzystanie z łazienki jest prawdziwą przyjemnością. Są wśród nich również baterie natryskowe. Te niewielkie urządzenia pomogą Ci dostosować moc strumienia oraz temperaturę wody do własnych potrzeb i sprawią, że kąpiel lub prysznic będą prawdziwą rozkoszą.

Eleganckie i funkcjonalne baterie i kolumny natryskowe

W naszym asortymencie znajdują się kolumny prysznicowe:

  • w dwóch wariantach kolorystycznych – eleganckim chromie, który jest idealny do łazienek w klasycznym stylu, i stylowej czerni; jest najlepszym wyborem do nowoczesnych wnętrz
  • montowane na dwa sposoby – klasycznie, czyli natynkowo, oraz podtynkowo.

Nasze baterie natryskowe składają się z trzech elementów – słuchawki, baterii termostatycznej i deszczownicy. Sprawdzą się w każdej łazience bez względu na metraż i styl aranżacji. Zapoznaj się również z naszą pozostałą ofertą, jak np bateriami bidetowymi i wybierz produkty, dzięki którym stworzysz niepowtarzalne wnętrze.