Produkty z kategorii:

Prysznice

Prysznice

Aranżacja łazienki powinna być odpowiednio przemyślana i dostosowana do potrzeb jej użytkowników. Nie każdy uwielbia długie kąpiele w wannie. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla fanów szybkich pryszniców i nie tylko!

W Home Concept znajdziesz funkcjonalne i sprawdzone przez miliony użytkowników rozwiązania do domu i mieszkania. W asortymencie są dostępne również prysznice, które doskonale sprawdzają się zarówno w małych mieszkaniach, jak i dużych łazienkach.

Praktyczne i stylowe prysznice dla każdego

Przygotowaliśmy prysznice, które będą świetnie prezentować się w minimalistycznych, nowoczesnych i klasycznych łazienkach. Bogata oferta zachęca do swobodnego łączenia elementów prysznica. Do wyboru są:

  • płaskie brodziki do montażu bezpośrednio na posadzce. Wyglądają niezwykle ekskluzywnie, zwłaszcza po zlicowaniu z poziomem płytek.
  • kabiny prysznicowe typu walk-in, przyścienne, wnękowe, półokrągłe, z możliwością otwierania drzwi w obie strony i wiele innych. Każdy z pewnością znajdzie idealny model dla siebie,
  • stylowe kolumny natryskowe. Doskonale uzupełniają przestrzeń i stanowią przysłowiową „kropkę nad i”.

Nasze prysznice są łatwe do utrzymania w czystości i niezwykle praktyczne, zwłaszcza dla osób, które mają trudności z poruszaniem się. Sprawdź nasze propozycje aranżacji łazienki i stwórz wnętrze dopasowane do swoich potrzeb.

Sprawdź również odpływy liniowe dostępne w naszej ofercie!