Produkty z kategorii:

Wanny

Ciekawe i oryginalne wanny w Warszawie

Łazienka jest pomieszczeniem szczególnym, jeśli chodzi o wyposażenie. Z jednej strony powinna być w pełni funkcjonalna, a z drugiej urządzona na tyle estetycznie, aby codzienna dbałość o higienę należała do przyjemnych czynności. Warto wyraźniej zaakcentować jej drugą elegancką naturę, przeobrażając wnętrze w przytulny pokój kąpielowy. W stworzeniu tak przyjaznej przestrzeni pomoże wanna kupiona w Home Concept w Warszawie. 

Wanny, dzięki którym stworzysz swoje domowe SPA

Jeśli należysz do osób, które nie wyobrażają sobie życia bez wanny, koniecznie odwiedź Home Concept Warszawa. Przygotowaliśmy szereg modnych i nowoczesnych modeli idealnych do zamontowania zarówno w niewielkich łazienkach, jak i przestronnych pomieszczeniach. Współpracujemy z markami, które doskonale orientują się w trendach wnętrzarskich. Propozycja wanien łazienkowych w Warszawie obejmuje m.in. modele narożne, wolnostojące oraz prostokątne. Wybór zależy nie tylko od metrażu, ale także efektu, jaki zechcesz uzyskać, uzupełniając łazienkę o przestrzeń przeznaczoną do relaksu.

W naszych salonach znajdziesz m.in. coraz popularniejsze wanny wolnostojące, które pozwolą ci każdego dnia poczuć się jak w luksusowym SPA. Dobierzesz w nich także dekoracyjne baterie wannowe, które dopełnią efektu, pomagając stworzyć spójną i elegancką aranżację wnętrza. Oferta obejmuje jednak również wanny do zabudowy, w tym takie, które świetnie sprawdzą się w mniejszych łazienkach. Warto zwrócić uwagę także na dostępne akcesoria – np. zestawy oświetlenia LED pozwalające zamienić kąpiel w seans chromoterapii lub parawany wannowe, dzięki którym wanna może jednocześnie służyć jako komfortowe miejsce do brania prysznica.

Wanny łazienkowe w Warszawie – nie tylko praktyczne, ale również stylowe!

Wanna może być świetną ozdobą łazienki. Dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na jej walory użytkowe, ale także na wzornictwo. W Home Concept w Warszawie znajdziesz designerskie wanny w wielu odsłonach. Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań, na pewno nie będziesz zawiedziony. Przekonaj się, jak świetnie może wyglądać wanna! Skorzystaj też z profesjonalnych usług pomiaru, aby do maksimum wykorzystać przestrzeń dostępną w łazience. Potrzebujesz jeszcze szerzej zakrojonego wsparcia? Proponujemy kompleksowe usługi projektowe, które pozwolą Ci stworzyć dokładnie takie pomieszczenie, o jakim marzysz.

W Home Concept w Warszawie znajdziesz wanny klasyczne i nowoczesne – dokładnie takie modele, jakich potrzebujesz, aby stworzyć przytulną, funkcjonalną łazienkę. Wszystkie dostępne produkty wyróżniają się też wysoką jakością wykonania i wykorzystaniem najlepszych materiałów. Dzięki temu są nie tylko piękne, ale również praktyczne i wytrzymałe! Zachęcamy do zapoznania się z ofertami poszczególnych egzemplarzy oraz do uzupełnienia wnętrza o stylowe wyposażenie łazienek i baterie umywalkowe. Oraz oczywiście do odwiedzin w Home Concept w Warszawie!