Produkty z kategorii:

Kominki

Kominki Warszawa

Widok ognia działa kojąco i uspokajająco. Obserwowanie, jak ogień powoli, subtelnie otula drewno i dogłębnie wnika w jego wnętrze, jest niezwykle fascynujące. Teraz możesz do woli oglądać to przedstawienie. Wystarczy, że zainwestujesz w kominek w Warszawie.

Home Concept to nie tylko galeria pełna modnych dodatków i elementów wykończeniowych, ale także stylowych i ponadczasowych kominków. Z łatwością znajdziesz u nas model, który doda Twojemu wnętrzu przytulności.

Ponadczasowe i wyjątkowe, czyli kominki i piece Warszawa

Przygotowaliśmy kominki i piece Jøtul, które mają niepowtarzalny charakter. Znajdziesz u nas modele w różnych kolorach (białym i czarnym) oraz w stylu:
● nowoczesnym – wbudowane w ścianę,
● minimalistycznym – okrągłe,
● klasycznym – wolnostojące,
● eleganckim – ze stylową podstawą.

Oferowane przez nas kominki są również bardzo funkcjonalne. Odpowiednio duży otwór umożliwia swobodne rozpalenie ognia. Przejrzysta szyba chroni przed poparzeniem, a jednocześnie zapewnia wspaniałe widoki. Z kolei wysokiej klasy obudowa zapewnia im estetyczny wygląd.

Nie zapomnij zapoznać się z naszym pozostałym asortymentem. Odwiedź nasze galerie i wybierz meble skandynawskie oraz inne akcesoria, które doskonale będą komponować się z kominkiem!