Produkty z kategorii:

grzejnik kamienny

Grzejnik kamienny

W pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour bardzo ważna jest dbałość o szczegóły, takie jak odpowiedni grzejnik. Jeśli szukasz ponadczasowych, niezwykle eleganckich, a jednocześnie niebanalnych elementów instalacji grzewczych, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

W Home Concept dostępne są nie tylko klasyczne grzejniki w kształcie drabinki. Znajdziesz tutaj również unikatowe modele wykonane z dekoracyjnego kamienia, które zachwycają estetycznym wykonaniem i innowacyjną formą.

Unikatowy grzejnik kamienny

Nasze grzejniki kamienne wyróżnia unikalny kształt. Konstrukcja nie przypomina tradycyjnego kaloryfera, a luksusowy i stylowy element dekoracyjny. Elementy utrzymane w prostej stylistyce zachwycają połączeniem subtelnej elegancji z nutą eklektyzmu. W naszej ofercie znajdziesz grzejniki kamienne w formie dekoracyjnej sztukaterii na ścianie oraz finezyjnej kolumny, która przyciąga uwagę i nadaje wnętrzu stylowego charakteru. Z powodzeniem możesz łączyć te elementy razem lub montować w seriach. Tak zaaranżowane wnętrze z pewnością spodoba się osobom z romantyczną duszą!

Zapoznaj się z pozostałymi naszymi propozycjami grzejników do domu i mieszkania. Wybierz modele, które najlepiej będą pasować do Twojego wnętrza.