KATEGORIE

POKAŻ KATEGORIE

PRODUKTY Z KATEGORII: ŁAZIENKA I SPA

Łazienka

Jeśli w swoim codziennym życiu nie masz zbyt wiele czasu, żeby się zrelaksować lub spędzić czas ze sobą sam na sam, łazienka to prawdopodobnie Twoja jedyna oaza spokoju. Warto zadbać więc o to, aby była perfekcyjnie urządzona. W przyjaznej, praktycznej i odpowiadającej Twoim indywidualnym gustom łazience poczujesz się jak we własnym salonie SPA – bez względu na jej rozmiar. Home Concept w Warszawie proponuje nowoczesne rozwiązania do łazienek, tak aby ułatwić Ci aranżację tego wymagającego pomieszczenia. W naszych salonach znajdziesz zarówno designerską ceramikę, jak i ekskluzywną armaturę, a także meble łazienkowe i akcesoria, dzięki którym całość nabierze unikalnego charakteru.

Łazienka to obok kuchni pomieszczenie, którego urządzaniu poświęcamy najwięcej czasu. Musi bowiem spełniać liczne wymogi funkcjonalne, a jednocześnie sprawiać, że przebywanie w niej będzie największą przyjemnością. Aranżację łazienki w Twoim domu, a także firmie lub innym miejscu ułatwią Ci obecne w Home Concept w Warszawie salony: Marsyl, Euro Ceramika, Saloni, Romax, Prajs Ceramics And More, Omnicom, Mirad, Kamen, Galerie Venis, Aqua Idealna Łazienka, Awip.

Dzięki ich ofercie wykończysz łazienkę w stylu, który najbardziej Ci się podoba, a dodatkowo zadbasz o jej funkcjonalne wyposażenie, oświetlenie i dekorację.

Urządzanie łazienki – jak się do tego zabrać?

Jeśli marzy Ci się idealne łazienka, do jej urządzania musisz podejść bardzo rozważnie. Większość łazienek w blokach ma niewielki metraż, dlatego możliwości rozmieszczenia poszczególnych elementów, które muszą znaleźć się w tym wnętrzu, będą ograniczone. Jeśli jednak masz to szczęście, że dysponujesz większą przestrzenią, możesz spełnić nawet swoje ekstrawaganckie marzenia. Aby wykonać skrupulatny projekt łazienki, trzeba znać jej dokładne wymiary. Przy rozplanowaniu wyposażenia warto poradzić się architekta wnętrz, tak aby upewnić się, że jest ono funkcjonalne i możliwe do zrealizowania.

Następnie warto zdecydować się na styl i kolorystykę, w jakiej będzie urządzona łazienka. Nie poleca się stosowania zbyt wielu kolorów, szczególnie w małych pomieszczeniach. Wnętrze utrzymane w jednolitej tonacji będzie wydawało się większe. Jeżeli wolisz bardziej zdecydowane kompozycje, możesz zdecydować się na barwne kontrasty, które ożywią aranżację. Stylistyka jest bardzo ważna, ponieważ będzie determinowała rodzaj zastosowanej armatury, ceramiki, mebli czy materiałów wykończeniowych. Dopiero z wyraźną wizją tego, jak powinna wyglądać łazienka, powinieneś podejmować decyzje zakupowe. Do sklepu z wyposażeniem łazienek warto wybrać się jednak już wcześniej – przede wszystkim w poszukiwaniu inspiracji, które pomogą Ci sformułować swoje pragnienia i oczekiwania.

Nietuzinkowe wyposażenie łazienek

Home Concept w Warszawie to idealne miejsce dla każdego, kto stoi przed koniecznością urządzenia lub remontu łazienki. W licznych salonach branżowych znajdziesz wszystko, co potrzebne do urządzenia idealnego wnętrza. Odwiedź nas, a zasypiemy Cię także garścią inspiracji – sprawdzisz, co jest modne i dowiesz się, co tak naprawdę Ci się podoba. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wnętrze minimalistyczne, czy też przepych w stylu glamour, znajdziesz tu coś dla siebie. Proponujemy m.in. elegancką ceramikę, designerskie meble, wysokiej jakości blaty kamienne, nowoczesną armaturę i znacznie więcej. Wszystko w najwyższej jakości, a więc funkcjonalne i trwałe.

Home Concept to jednak nie tylko sklepy pełne ekskluzywnego wyposażenia i dodatków do wnętrz. To również usługi, dzięki którym remont może stać się znacznie mniej uciążliwy. Po pierwsze proponujemy Ci pomoc doświadczonych architektów wnętrz, którzy pomogą urzeczywistnić Twoją wizję i skonkretyzować plany. Po drugie, możesz liczyć na realizację indywidualnych projektów, dzięki możliwości zamówienia mebli na wymiar. Po trzecie nasi klienci mają możliwość skorzystania z transportu i montażu zakupionych produktów. A zatem do Ciebie należy przede wszystkim podjęcie odpowiednich decyzji. Przyjdź do Home Concept, a na pewno urządzisz łazienkę, z której będziesz zadowolony.