Galeria wnętrz - Home Concept Katowice

 

Kreujemy. Kształtujemy wnętrza. Oswajamy trudne przestrzenie. Nadajemy charakteru każdej strefie w pomieszczeniach domowych. Tworzymy takie miejsce w Katowicach, gdzie kunszt sztuki użytkowej spotyka się z poszanowaniem dobrego stylu. Nasza  Galeria Wnętrz dostarcza wielu inspiracji do zaaranżowania przestrzeni w sposób oryginalny a zarazem praktyczny z nutą wyraźnego indywidualizmu.

Home Concept w Katowicach to Galeria Wnętrz, stanowiąca prawdziwą kopalnię pomysłów. Znajdujące się tu komponenty wyposażenia dają niemal nieograniczone możliwości kompilacji w wielu rozmaitych zestawieniach. Oryginalne meble i dekoracje w połączeniu z designerskim oświetleniem pozwalają zaaranżować przestrzeń w konkretnym stylu. Jednocześnie poszczególne elementy wystroju mają swoją własną funkcjonalność. Stanowią rozwiązania przydatne, niekiedy wręcz niezbędne w danej przestrzeni.

Oferujemy więcej niż tradycyjne salony wyposażenia wnętrz. W trosce o zapewnienie jak największego wyboru produktów, proponujemy również stylowe podłogi i płytki, drzwi, klamki, okna i schody, a także grzejniki i kominki. Proponujemy pełne wyposażenie do łazienek i SPA.

W każdym z naszych salonów znajdują się wyłącznie markowe produkty, docenianych na rynku producentów.

O NAS

Home Concept to nowoczesna galeria wnętrz.

W jednym miejscu skupia około kilkadziesiąt oferujących produkty wyposażenia wnętrz do kuchni i łazienek, a także podłogi drewniane, grzejniki, oświetlenie, meble i dekoracje.

To galeria wnętrz blisko każdego klienta, które daje szanse na odnalezienie indywidualnego stylu i własnego konceptu na wnętrze – od inspiracji do realizacji. Home Concept to także nowe miejsce spotkań – warsztatów, eventów, wydarzeń branżowych. Miejsce, które podąża za nowinkami i światowymi trendami w urządzaniu. Za cel stawia sobie zbudowanie społeczności skupionej wokół designu i architektury wnętrz, a także stworzenie przestrzeni, która umożliwi przyjemne spędzanie wolnego czasu w otoczeniu wyszukanego wzornictwa.

Podczas budowy i aranżacji domu liczą się pomysły, a przede wszystkim kompleksowe rozwiązania. Home Concept to miejsce, gdzie zarówno architekci, jak i klienci indywidualni mogą liczyć na fachową, całościową obsługę! Wybrane salony świadczą usługę projektowania wnętrz, transportu oraz montażu zakupionych produktów.

LOKALIZACJA

GALERIA WNĘTRZ
HOME CONCEPT

Al. Roździeńskiego 191
40-315 Katowice

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Linie autobusowe:
40, 154, 800, 805, 807, 808, 811, 814, 815, 817, 818, 831, 835, 908

KONTAKT DO SALONÓW

Kuchnia i AGD

Łazienka i SPA

Płytki

Drzwi, klamki, okna i schody

Grzejniki i Kominki

Oświetlenie

ZARZĄD HOME CONCEPT

AB/Development sp. z o.o. Dąbrówka sp.k.

Al. Jerozolimskie 185
02-222 Warszawa

Tel. +48 22 668 40 79

Regon 141107504
NIP 7010085220

Zapoznaj się z polityką prywatności i plików cookies.

NAJEM POWIERZCHNI I WSPÓŁPRACA

Jacek Krzemiński
mail: j.k@abdevelopment.pl
tel.: +48 602 126 493

MARKETING

mail: j.g@abdevelopment.pl
tel.:+ 48 668 571 013