Produkty z kategorii:

Grzejniki

Ogrzej się w modnym stylu

Poszukiwaczy pomysłów na stylowe wnętrze, osoby remontujące, budujące, czyli postawione przed wyborem nowego systemu grzewczego, zdecydowanych na zmiany, ale także osoby poszukujące rozwiązań co zrobić, aby wnętrze było jeszcze przytulne – zapraszamy do galerii wnętrz Home Concept w Katowicach. W naszej ofercie czeka całe mnóstwo produktów stworzonych do wyposażenia wymarzonych wnętrz. W prezentowanej kategorii znajdziesz grzejniki: elementy, które wcale nie muszą nudzić formą. Wciąż chętnie decydujemy się na ten rodzaj ogrzewania, ceniąc jego efektywność i funkcjonalność. A co, gdyby grzejnik był jednocześnie funkcjonalny i swoim designem podkreślał charakter wnętrza? To możliwe!

Kiedyś klasyczne grzejniki były właściwie jednakowe, nie stanowiły stylowych elementów wyposażenia wnętrz, nie cieszyły oczu. Wiedzieliśmy, że muszą spełniać swoją funkcję grzewczą i chowaliśmy je za kanapami, zasłonami czy zabudowami. Dziś grzejniki zachwycają formą, goszczą na honorowych miejscach w naszych domach i nie odbiegają od trendów nierzadko wyprzedzając je. Grzejniki dostępne są w różnych kształtach, dopasowują się do stylu wnętrza, preferencji właściciela i mody. Cieszą oczy stanowiąc swojego rodzaju dzieło sztuki, coraz częściej odbierając nagrody w kategorii design. Dla klientów galerii wnętrz Home Concept w Katowicach przygotowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań grzewczych do kuchni, łazienki, salonu oraz sypialni. Oferta jest kompleksowa, a produkty z pewnością odpowiedzą oczekiwaniom. W salonach z grzejnikami oferowane są modele klasyczne i nowoczesne, wykonane z aluminium, stali, a także z kamienia. Inspirują i zachwycają nie tylko materiałem, z którego są wykonane, ale także formą, kolorami, kształtami i wielkością. Wszystko po to, aby umożliwić wybór oryginalnego elementu wyposażenia, który zmieni charakter domowego wnętrza.

Grzejniki na miarę naszych czasów

Na wnętrzach znamy się świetnie. Dzięki temu możemy zaproponować Ci takie grzejniki, które nie tylko wpiszą się w charakter wnętrza, ale również sprawią, że Twój dom stanie się przytulny oraz stylowy. Obecnie oferta grzejników jest bardzo szeroka – od tych najprostszych do zamkniętych w niebanalnych formach. Niektóre z nich nie przypominają klasycznych kaloryferów, wyglądem nawiązując do nowoczesnych rzeźb, dekoracji ściennych lub ozdobnych elementów. Grzejniki, które kiedyś nie zachwycały i stanowiły wnętrzarską „konieczność”, dziś przeobraziły się w małe dzieła sztuki, stylowe dodatki, nie tracąc przy tym na funkcjonalności. Oferta grzejników zakłada różne wielkości i modułowe rozwiązania, dzięki którym ogrzać można zarówno niewielkie przestrzenie, jak również te największe. Aluminiowy grzejnik drabinkowy nie tylko ogrzeje pomieszczenie, ale również wysuszy ręczniki. Model dekoracyjny imitujący obraz zawiśnie w centralnej części salonu ciesząc oczy gości. Kamienny grzejnik to coś dla fanów minimalizmu, a fluorescencyjny świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Grzejnik w kształcie kota rozweseli pokój dziecięcy lub podkreśli charakter mieszkania miłośników czworonogów.

Oferta grzejników dostępnych w Home Concept sprosta wymaganiom osób, które nie decydują się na kompromis pomiędzy funkcjonalnością a designem. Modele dostępne w salonach z pewnością zadowolą zarówno fanów designu, jak również spełnią swoją rolę i zapewnią ciepło domownikom. Sprawdź produkty dostępne w galerii wnętrz Home Concept. W tej zakładce prezentujemy tylko część szerokiej oferty dostępnej w salonach na co dzień. Nie masz pomysłu na wnętrze? Porozmawiaj ze sprzedawcą, doradcą, z przyjemnością przedstawią Ci możliwości i dopasują grzejnik do stylu Twojego wnętrza.  Odkryj nowoczesne modele grzejników, które z pewnością zainspirują Cię do zmian.