Produkty z kategorii:

grzejnik dekoracyjny

Grzejnik dekoracyjny

Zastanawiasz się nad modną aranżacją wnętrza, w której kaloryfer będzie nie tylko źródłem ciepła, ale też designerską ozdobą? Wybierz grzejnik dekoracyjny z naszej oferty, który świetnie się sprawdzi w modnych, minimalistycznych pomieszczeniach.

Polecamy Ci grzejniki w niebanalnych kształtach, np. praktyczny Pioli Antrax kalmar w formie drabinki, na której rozwiesisz ręczniki czy zakręcony słupek włoskiej marki Milano Tubes Kalmar. Stawiamy na luksusowe rozwiązania do ekskluzywnych wnętrz. W te założenia idealnie wpisują się też inne produkty z naszej oferty, w tym Kalmar Splendor, Nobilis, Vasco Niva. Wykorzystaj je w łazience lub dowolnym pomieszczeniu w swoim domu!

Ozdobne grzejniki w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz ozdobne grzejniki w awangardowych lub klasycznych formach, jak choćby Nobilis inspirowany sztukaterią. Na tle ściany prezentuje się jako dekoracja!

Chcesz obejrzeć grzejniki ozdobne na żywo? Odwiedź nasz salon Home Concept, gdzie oprócz showroomu znajdziesz też doświadczonych fachowców służących pomocą. Zapraszamy!