Produkty z kategorii:

sztukateria

Sztukateria

Wykończenie nowoczesnych i niepowtarzalnych wnętrz wymaga zastosowania niebanalnych rozwiązań. Sztukateria to jedna z opcji, pozwalających na personalizację pomieszczenia, a także stworzenie aranżacji dopieszczonej w najdrobniejszych detalach. U nas znajdziesz elementy wykończeniowe przeznaczone do ścian, posadzek i karniszy, które są dostępne w wersji nowoczesnej i stylizowanej. W ten sposób stworzysz pokój niczym z dworskiej komnaty albo urządzisz na wskroś modernistyczną przestrzeń. Co wybierasz? Na cokolwiek się zdecydujesz, z pomocą naszej sztukaterii uzyskasz pożądany efekt!

Sztukateria – listwy i rozety

Niektóre elementy z kategorii sztukateria służą wyłącznie do dekoracji. Takie są np. rozety bogato zdobione płaskorzeźbami w kształcie liści czy kwiatów. Inne elementy, jak choćby listwy maskujące karnisze pozwalają na estetyczne zabudowanie miejsc, które chciałbyś schować z pola widzenia.
Z naszą pomocą dopasujesz odpowiednie produkty do swoich projektów i zrealizujesz każdy pomysł. Wybierz minimalistyczne listwy sufitowe, aby zamaskować miejsca łączenia się ściany z sufitem i złagodzić przejście między kolorami. Możliwości jest tak wiele! Odkryjesz je dzięki sztukaterii dostępnej w galerii wnętrz Home Concept w Katowicach.