Produkty z kategorii:

grzejnik aluminiowy

Grzejnik aluminiowy

Czy wiesz, że grzejnik aluminiowy należy wybierać nie tylko ze względu na parametry, jakie oferuje, ale też zwracając uwagę na jego wygląd? Jeżeli do tej pory nie znalazłeś produkty, który spełnia Twoje oczekiwania, sprawdź ofertę Home Concept!

Proponujemy designerskie grzejniki, które wyglądają jak spójny, dekoracyjny element wnętrza. Czasem trudno stwierdzić z całą pewnością, że to tylko grzejnik aluminiowy, a nie nowoczesne dzieło sztuki czy ozdobny panel na ścianie. Intrygujące, prawda?

Ozdobne grzejniki z aluminium

Oferujemy grzejniki z aluminium, które pomimo swoich niezaprzeczalnych atutów wizualnych są doskonałymi przewodnikami ciepła. Aluminiowe grzejniki to pragmatyczny wybór, idealny do wnętrz minimalistycznych, loftowych i glamour. Poszczególne modele są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i stylach, pasują zarówno pod okna, jak również na ściany w salonie czy sypialni. Zaletą jest to, że występują w wielu różnych odcieniach.

Polecamy modne grzejniki aluminiowe Basic Tubes Kalmar, Othello Zenith Ridea Kalmar i inne, które obejrzysz w studiu Home Concept!