PRODUCENCI Z KATEGORII: Podłogi drewniane

Podłogi drewniane

Każdy dom musi mieć solidne podstawy. W tym obszarze najlepiej sprawdzą się wysokogatunkowe podłogi drewniane, które doskonale uzupełnią luksusowo zaaranżowane wnętrze. Poznaj ich ponadczasowy design, który zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów.

W asortymencie Home Concept nie mogło zabraknąć podłogi drewnianej o wyjątkowym ułożeniu słoi i naturalnej barwie, która sprawia, że korzystanie z przestrzeni mieszkalnej jest komfortowe oraz przyjemne. Trwała, ciepła i piękna – dzięki niej każde wnętrze nabierze prestiżowego charakteru.

Podłogi drewniane – wybór na lata

Oferujemy podłogi drewniane, które będą doskonałą bazą dla luksusowych mebli oraz dodatków we wnętrzu. Wybierz drewno z wyraźnymi słojami i sękami, a z pewnością stanie się niezwykłą ozdobą pomieszczenia. Z kolei model o gładkiej strukturze będzie niezwykle funkcjonalny i sprawdzi się w często użytkowanych przestrzeniach.

Nie zapomnij sprawdzić naszego pozostałego asortymentu. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas ponadczasowymi płytkami, meblami i innymi elementami wyposażenia oraz do odwiedzenia naszych salonów!