Wyprzedaż mebli kuchennych z ekspozycji. Teraz do 70% taniej!


MEBLE KUCHENNE IDEALNE DO DOMU NA WYNAJEM

W salonie Studio Prostych Form wielka wysprzedaż ekspozycji powoli dobiega końca. Do sprzedania zostały dwie ostatnie kuchnie!
Kuchnie z wyprzedaży to świetna propozycja do mieszkań do wynajęcia! Wysoki standard mebli zapewni duże zainteresowanie nieruchomością i podniesie wartość najmu.
Zapraszamy do obejrzenia mebli! Po więcej szczegółów zapraszamy do salonu, mailowo: studio@spf.waw.pl lub telefonicznie 69796500.

MEBLE KUCHENNE – 70% TANIEJ

  • Wysoka zabudowa kuchenna z piekarnikami i blatem za zasuwanym frontem. Cześć zamykana ma dodatkowe podświetlenia półek, blat z kompozytu i poniżej trzy elektrycznie otwieranie szuflady.
  • Fronty mebli poryte są EcoMaltą – bardzo trwałym, ekologicznym materiałem o surowej strukturze betonu.
  • Uchwyty stalowe, robione na zamówienie.
  • Wyjściowa cena zestawu to 36 959 zł. Promocyjna cena to 11 088 zł. Cena nie obejmuje sprzętów agd i dekoracji. Montaż u klienta jest płatny dodatkowo.
  • Przy zakupie jest możliwość domówienia innych elementów kuchni w preferencyjnych cenach.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

MEBLE KUCHENNE – 60% TANIEJ

Druga kuchnia idealnie pasuje do aneksu kuchennego, ale i większych przestrzeni domowych.

Elegancję mebli już na pierwszy rzut oka podkreśla kamienny blat i pogrubione do 25 mm fronty szafek pokryte dwustronnie lakierem matowym w kolorze cappuccino. Elementy dodatkowe – obudowa szaf, panel naścienny i siedzisko wykonane są w fornirze naturalnym w kolorze ciemnego orzecha.

Pomimo tego, że w zabudowie nie ma wystających uchwytów wszystkie szafki łatwo się otwierają. Górny ciąg szuflad ma uchwyt ukryty w grubości frontu. Dolne szuflady i szafka zlewowa otwiera się przez naciśniecie. Zastosowaliśmy tu ciekawe i wygodne udogodnienie : elektryczne wspomaganie otwierania- servo drive firmy blum. W zabudowie wysokiej proponujemy wygodne uchwyty zlicowane z frontem.

Nieważne, ile jest w domu rzeczy do przechowywania, wygodne, pojemne szuflady firmy blum zapewnią porządek i łatwy dostęp do wszystkich ważnych przedmiotów! Dodatkowym atutem jest cargo CONVOY Lavido firmy Peka, z regulowaną wysokością półek, antypoślizgowym dnem i chromowanym wykończeniem.
Wysoka zabudowa przechodzi w panel naścienny łączący się z wyspą. Wiemy, jak cenny jest każdy centymetr domowej przestrzeni dlatego w fornirowanym siedzisku także ukryliśmy dwie głębokie szuflady.

Blat wyspy nie rysuje się i nie plami. Jest wykonany z konglomeratu kwarcowego firmy Sielestone w wykończeniu matowym. Krawędzie blatu są pięknie fazowane, dzięki czemu wygląda on na cieńszy i znacznie lżejszy. Z blatem zintegrowany jest zlew jednokomorowy integrity z tego samego materiału (w cenie oferty).

Kuchnia jest przygotowana do pomieszczenia wszelkich niezbędnych sprzętów Agd , istnieje możliwość dokonania przeróbek czy domówienia dodatkowych elementów w dobrych cenach.
Do zakupienia są także widoczne na zdjęciach bateria i sprzęty Agd z 50% rabatem. 

Wyjściowa cena zestawu (meble z blatem) to  72 786 zł. Promocyjna cena to 29 115 zł.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ