Traficar i TrafiCargo

To, co wyróżnia Home Concept to kompleksowa realizacja potrzeb klienta. Salony oferują usługi projektowania, pomiaru, montażu oraz transportu. Od teraz na klientów galerii czekają również samochody Traficar i TrafiCargo, które można wypożyczyć w ramach systemu carsharing.

Traficar Home Concept

Czym jest carsharing?

Carsharing to system wspólnego użytkowania samochodów osobowych. Galeria wnętrz Home Concept z myślą o  klientach nawiązała współpracę z popularną firmą Traficar.  Usługa idealnie sprawdza się jako nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie transportowe.

Czym różni się Traficar od TrafiCargo?

Na klientów galerii czekają dwa specjalne miejsca parkingowe dla Traficarów, gdzie można wynająć i zwrócić auta osobowe. Dodatkowo klienci galerii mogą skorzystać z dwóch samochodów dostawczych TrafiCargo, które po skończonym wynajmie należy zwrócić w to samo miejsce.

CO PRZEWIOZĘ TrafiCargo?

Renault Kangoo Van udostępnione w usłudze TrafiCargo pomieści paczki wielkości do 2,8 m, dzięki możliwości złożenia przedniego siedzenia pasażera i powiększenia przestrzeni bagażowej. To doskonały sposób na szybki i wygodny transport płytek, oświetlenia, mebli lub AGD.

JAK MOGĘ SKORZYSTAĆ Z TRAFICAR I TRAFICARGO?

Aby skorzystać z traficarów należy pobrać bezpłatną aplikację mobilną Traficar ze sklepów Google Play i App Store, i zarejestrować się w usłudze. Następnie, należy zeskanować zamieszczony na szybie kod QR, który otwiera pojazd, a kluczyki czekają w schowku. Do wynajęcia pojazdu wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Więcej o usłudze dowiesz się na stronie www.traficar.pl

Gdzie znajdę samochody?

Auta na minuty znajdują się zarówno na parkingu przed wejściem głównym do galerii.

ILE KOSZTUJE WYNAJĘCIE SAMOCHODÓW TRAFICAR I TRAFICARGO?

Zarówno Traficar, jak i TrafiCargo posiadają jeden cennik za przejazdy. Koszty przejazdu to 0,80 zł za każdy kilometr, 0,50 gr za każdą minutę, 0,10 zł za każdą minutę postoju (gdy silnik jest wyłączony). Traficar posiada również stawkę dobową, więc jeśli koszt za czas jazdy i postoju wyniesie 75 zł to stawka za czas zatrzyma się, a dalej będzie naliczana tylko opłata za kilometry.