KATEGORIE

POKAŻ KATEGORIE

PRODUKTY Z KATEGORII: OŚWIETLENIE

Oświetlenie

Oświetlenie to często niedoceniane narzędzie aranżacyjne. Zarówno sam sposób jego rozmieszczenia i zastosowania, jak i wykorzystane oprawy niesamowicie wpływają na stylistykę wnętrza. Współczesne technologie to zaś jeszcze więcej możliwości kreowania atmosfery panującej w każdym zakamarku. Urządzając dowolną przestrzeń (nie tylko dom lub mieszkanie, ale też np. biuro czy lokal usługowy), warto więc zawczasu pomyśleć o tym, jakie oświetlenie powinno być w nim zastosowane. Inspiracji możesz szukać w internecie, czasopismach branżowych lub w Home Concept w Warszawie. Oferujemy szereg ciekawych, unikalnych produktów, a także pokaźną dozę przykładowych realizacji i pomoc specjalistów gotowych pomóc Ci spełnić nawet najbardziej nietypowe marzenia aranżacyjne.

Marzysz o klimatycznym, funkcjonalnym, nowoczesnym i po prostu pięknym oświetleniu? W Home Concept w Warszawie na pewno znajdziesz to, czego szukasz.  Zapraszamy m.in. do salonów: Kamen Lighting, Galerie Venis, Emprojekt Studio.

Znajdziesz tam wyjątkowe lampy stojące i wiszące, tradycyjne i ekscentryczne kinkiety, funkcjonalne plafony, spektakularne żyrandole i znacznie więcej. Oprócz różnorodnych opraw w ofercie znajdują się też różnorodne źródła światła – przede wszystkim niesamowicie trwałe i energooszczędne żarówki, diody oraz listwy LED, ale także bardziej tradycyjne rozwiązania. Dodatkowo możesz liczyć na dobór odpowiednich gniazd, przewodów, przełączników i wszystkiego, co potrzebne do stworzenia spójnej aranżacji oświetlenia w każdym pomieszczeniu.

Zasady i trendy – oświetlenie

Rozmieszczanie oświetlenia w pomieszczeniu wiąże się z pewnymi zasadami wynikającymi z ergonomii wnętrz, ale również podlega pewnym trendom, podobnie jak rodzaj i styl najchętniej wybieranych opraw. O tym, co jest najmodniejsze, przekonasz się, oglądając najnowsze kolekcje znanych producentów opraw, które znajdziesz w Home Concept. Współczesne trendy są jednak na tyle różnorodne, że na pewno znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego, czy najbliższy jest Ci minimalizm, czy też przepych w stylu Ludwika XIV. Światowe i polskie marki, które spotkasz w naszych salonach, to też zupełnie wyjątkowe oświetlenie, które wymyka się wszelkim normom. Dzięki niemu Twoja przestrzeń nabierze unikalnego charakteru.

Jak rozmieszczać oświetlenie? Pamiętaj, aby było zarówno praktyczne, jak i nastrojowe. W każdym pomieszczeniu przyda się jedno główne źródło światła – zazwyczaj jest to umieszczona na suficie lampa, żyrandol lub plafon równomiernie oświetlające wnętrze. Coraz częściej stosuje się też diody lub halogeny wpuszczone w sufit. Nie warto jednak na tym poprzestawać. W wielu pomieszczeniach świetnie sprawdzą się też kinkiety ścienne, a w salonie, jadalni czy sypialni warto postawić okazałą lampę podłogową, która zadba o odpowiedni klimat, a ponadto będzie pełniła funkcję ciekawej dekoracji – również za dnia. Nowoczesne diody LED można wykorzystać do podkreślenia pewnych stref w pomieszczeniu – świetnie nadają się m.in. do umieszczania we wnękach, na meblach lub przy listwach. To jedynie kilka podstawowych pomysłów – zdecydowanie więcej rozwiązań podsuną Ci nasi specjaliści.

Daj się ponieść magii oświetlenia

Za pomocą oświetlenia możesz precyzyjnie sterować wyglądem i charakterem wnętrza. Najlepsze lampy są zarówno funkcjonalne, jak i trwałe, a także niezwykle estetyczne, przez co prezentują się atrakcyjnie nawet w samym środku dnia. W Home Concept w Warszawie doskonale rozumiemy potrzeby zarówno tradycjonalistów, jak i tych, którzy poszukują prawdziwych innowacji. Dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę produktów odpowiadających różnym gustom. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę. W salonach można skorzystać z fachowego doradztwa zarówno w zakresie aranżacji wnętrz, jak i dotyczącego kwestii technicznych związanych z montażem oświetlenia. Ponadto oferujemy usługę renowacji starych, klasycznych lamp. Dlatego, jeśli masz swoje ulubione elementy, którym chcesz dać drugie życie, możesz nam zaufać. Zapraszamy!