Lampa Geometric od MaxFliz wyróżniona w konkursie “DOBRY DESIGN 2019”.


Lampa Geometric P0271, Maxlight, dostępna w salonie MaxFliz wyróżniona została w ósmej edycji konkursu “DOBRY DESIGN 2019”,  w kategorii Przestrzeń Pokoju Dziennego w ramach Dobrego Design organizowanego przez Magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl

Lampa wisząca Geometric dostępna jest w kolorze czarnym i białym. To nowoczesna lampa do salonu, która tworzy niemal rzeźbiarską bryłę – lekką i designerską. To lampa dla odważnych. Minimalistyczny styl doskonale pasuje do wnętrz, w których panuje surowość i ascetyczna forma. Szerokość lampy: 145 cm, wysokość lampy: 180 cm, moc: 80W LED 230V 8000 LM 3000K, wykończenie: akryl (maxlight.com.pl).

Czym jest lampa Geometric? Katarzyna Kurleto – kreator marki MAXLIGHT mówi o niej tak:

“To funkcjonalna i designerska idea lampy nowoczesnej, pięknej, o niemal rzeźbiarskiej formie. Powstała z myślą o wnętrzach minimalistycznych, gdzie każdy detal musi być doskonale przemyślany. Geometric to lampa, która spełnia nie tylko swoją podstawową funkcję oświetlenia wnętrza, ale jest także jego integralną częścią. Zachowuje swój wybitny indywidualizm, ale jest częścią większej, modnej całości”.

Janusz Baran – dyrektor oświetlenia Maxfliz, mówi o niej prościej:

“To lampa, która zasługuje na nagrody. Nie tylko w konkursach. Ona codziennie wygrywa w domach naszych Klientów, bo Ci, którzy ją wybierają, by oświetlała ich salon czy jadalnię, czują się wyróżnieni. Bo wybrali mądrze. Wybrali najlepszy design, trwałość i funkcjonalność. To rzadkie połączenie. I dzięki temu tak niezwykłe.”