Promocja w MaxFliz. Cały asortyment taniej o VAT!


To już tradycja, że w listopadzie w Maxfliz można zrobić zakupy taniej o VAT. Co roku kupowanie „bez VAT” przyciąga Klientów nie tylko ideą, ale przede wszystkim tym, że modne, nowoczesne i wysokojakościowe produkty dostępne są w mocno obniżonych cenach. Różnica pomiędzy artykułami wyposażenia wnętrz przed i po akcji, może wynieść nawet kilkuset złotych! Dlatego warto odwiedzić salon Maxfliz w galerii wnętrz Home Concept i sprawdzić z jakich okazji warto skorzystać

Jak wygląda akcja bez VAT?

Przez cały miesiąc w salonie MaxFliz w katowickiej galerii wnętrz Home Concept cały asortyment można kupić taniej o wartość podatku VAT. Promocja trwa do 15 grudnia, jednak doświadczenia z ostatnich lat pokazują, że w ramach promocji BEZ VAT asortyment znika z półek i magazynów błyskawicznie! Tak więc jeżeli planujecie zakupy konkretnego asortymentu lub chcecie mieć wybór zachęcamy do odwiedzenia salonu jak najszybciej.

Co jest dostępne z rabatem BEZ VAT?

Promocją BEZ VAT objęty jest cały regularny asortyment Maxfliz. Tym samym w mocno obniżonych cenach można kupić płytki podłogowe i ścienne, a także ceramikę łazienkową, czyli umywalki, wanny, toalety, bidety, brodziki i kabiny prysznicowe. Ale Maxfliz to nie tylko łazienka. Dlatego akcja BEZ VAT obejmuje również meble wypoczynkowe, łóżka, biurka, krzesła i stoły i różnego rodzaju meble uzupełniające, a także lampy i oświetlenie.

Akcją objęte jest ponad 5 tysięcy artykułów!

Budujecie? Remontujecie? Szukacie inspiracji? Chcecie odświeżyć swoje wnętrza? Promocja BEZ VAT to doskonała okazja, aby odwiedzić salon MaxFliz i w promocyjnych cenach wyposażyć lub zliftingować mieszkanie lub dom.
Akcja BEZ VAT nie łączy się z innymi promocjami oraz nie dotyczy produktów sprowadzanych na zamówienie. Akcja obejmuje produkty dostępne od ręki, tak więc zakupami można cieszyć się produktami od razu po zakupie.
Promocja nie dotyczy również zakupów w sklepie internetowym oraz w Outletach Maxfliz.

Regulamin promocji dostępny na stronie www.max-fliz.com.pl