Ja i Ty, to znaczy my! Łazienka dla dwojga.


Ja i Ty, to znaczy my!

Mieszkanie z ukochaną osobą to radość, ale i codzienne wyzwania. Zwłaszcza, gdy korzystasz z łazienki, a ktoś uparcie dobija się do drzwi. Spokojnie – na to też znajdzie się rada! Zostań jeszcze chwilę i pomyśl o rozwiązaniu, które sprawdzi się właśnie w łazience dla dwojga.

Poświęć projektowi łazienki więcej czasu i uwagi, a będzie Ci wiernie służyć przez lata. Późniejsze zmiany mogą być nieco kłopotliwe. Weź pod uwagę przyzwyczajenia swoje i partnera – łazienka musi być komfortowa dla Was dwojga. Wygodną łazienkę dla pary można urządzić już na 6 m2. To co? Zaczynamy?

Podwójna umywalka – podwójna wygoda.

Dwie umywalki to nie rozrzutność, to zdrowy rozsądek. I podwójnie korzystne rozwiązanie. Skoro łazienkę będą dzielić dwie osoby, to warto, by każda miała przestrzeń dla siebie. Blat pod umywalkami pełni funkcję półki na kosmetyki, a pod blatem możesz zamontować pojemną szafkę.

Zamontuj baterie ścienne podtynkowe – oszczędzisz miejsce na blacie, a jednocześnie wprowadzisz do łazienki elegancki design.

Dwie okrągłe umywalki i dwie baterie umywalkowe to rozwiązanie mądre i efektowne. W mniejszej łazience możesz zastosować długą umywalkę z jedną lub dwoma komorami. W naszej ofercie znajdziesz zarówno misy jak i umywalki podwieszane idealne do Waszej łazienki.

Duży prysznic – komfort przestrzeni.

Podwójnie korzystnym rozwiązaniem jest również większa przestrzeń kąpielowa bez brodzika, za to z deszczownicą i odpływem liniowym. Odpływ liniowy to odwodnienie, które odprowadza wodę z całej powierzchni prysznica, więc nie musisz się bać o zalaną podłogę. Bo design to nie ograniczenie. Design to swoboda. A w nowoczesnej kabinie prysznicowej typu walk-in poczujesz czym jest prawdziwa swoboda.

Łazienka to miejsce, które musi sprzyjać intymności, ale musisz zatroszczyć się o to, by była bezpieczna i komfortowa. Wtedy Twoja wolność będzie się mogła rozwijać. Zastosuj pod prysznicem odpowiednie płytki – najlepiej gresowe o odpowiedniej strukturze i poziomie antypoślizgowości. Zagwarantuje Ci to bezpieczeństwo, a wzór imitujący naturalne drewno wprowadzi do łazienki przytulny look. Jednak same płytki drewnopodobne to nie wszystko. Poprzez spoiny może po czasie przenikać woda, powodując uszkodzenie ścian i podłóg, zagrzybienie oraz pleśń. Dlatego warto wykonać hydroizolację – nałóż folię w płynie na podłogę oraz ściany przed położeniem płytek i gotowe! Możesz cieszyć się swoją łazienką bez obaw!

Płytki – czar drewna i kamienia.

Kochamy naturę. Najlepiej czujemy się we wnętrzach, gdzie drewno i kamień tworzą duet ponadczasowy. W dobie wiernych imitacji materiałów dzięki drukowi cyfrowemu, możesz wprowadzić do swojej łazienki przepiękne płytki z delikatnymi żyłami, które doskonale imitują szary kamień. Nie musisz obawiać się monotonni – każda płytka ma odrobinę inny wzór, a razem z deskopodobnymi płytkami stworzą łazienkę, z której nie będziesz chciała wyjść.

Po rozwiązania dla par zapraszamy do salonów Maxfliz