Grzejniki w najlepszej cenie – festiwal dobrych marek trwa!


10 FESTIWAL DOBRYCH MAREK Z GRZEJNIKAMI W NAJLEPSZEJ CENIE TRWA!
6 topowych modeli 6 markowych producentów tylko w sieci salonów Kalmar z gwarancją najniższej ceny.

Zapraszamy do salonu Kalmar. Takiej okazji nie można przegapić. Idzie zima:).

CHARLESTON ZEHNDER
Nowoczesny grzejnik stalowy członowy o nieograniczonej palecie rozmiarów i wariantów wykonania. Możliwość wykonania w formie naściennej, wolnostojącej, w łuku, zestawiane pod kątem. Dostępna także wersja cynkowana lub pokryta od zewnątrz bezbarwnym lakierem (Technoline).

   

VIVAT INSTAL PROJEKT
Vivat Instal Projekt – Stalowy grzejnik pokojowy. Daje przyjemne radiacyjne ciepło szczególnie polecane dla alergików, gdyż nie unosi cząsteczek kurzu w pomieszczeniu. Wygodny szerszy rozstaw listew ułatwia czyszczenie grzejnika.

MUNDA KALMAR
Piękno prostoty. Nowoczesna, nie przytłaczająca forma dająca poczucie czystości i lekkości. Dla tych, którzy cenią dobry wzór i chcą wydobyć piękno detali. Idealny do wnętrz, w których przestrzeń i forma tworzą jedność.

OTHELLO TWIN RIDEA KALMAR
Uniwersalny, elegancki i modułowy grzejnik aluminiowy. Eliptyczne kształty kolekcji Othello o chromowanych, eleganckich zakończeniach odzwierciedlają przywiązanie do jakości. Wieszaki sprawiają, że grzejnik idealnie pasuje do suszenia ręczników.

NIVA VASCO
Dostępna w wersjach pionowych, poziomych i łazienkowych NIVA, to ulubiony grzejnik architektów wnętrz. Posiada niezwykłą zdolność do wtapiania się w tło, na którym jest umieszczany. Jako idealny prostopadłościan jest jednym z najbardziej minimalistycznych projektów grzejników, jakie zostały stworzone.

V8 ANTRAX KALMAR
Stalowy grzejnik łazienkowy o delikatnej, lekkiej formie z wygodnymi przerwami na wieszanie ręczników. Dzięki temu nie zasłania wzoru na ścianie.