Produkty z kategorii:

Płytki

Płytki

Płytki stanowią ważny element wykończenia wnętrz, szczególnie łazienki i kuchni. Nowoczesne wzory gresów sprawiają, że tego typu materiały są teraz równie chętnie wybierane do przedpokojów oraz salonów. Zwłaszcza gdy pod posadzką znajduje się ogrzewanie podłogowe, nasze kafle poradzą sobie świetnie. Zarówno pod względem designu jak i wytrzymałości w zetknięciu z wysokimi temperaturami i dużymi obciążeniami – pozostają piękne, trwałe, łatwe w utrzymaniu w czystości. Zobacz ofertę naszego studia!

Dekoracyjne płytki gresowe

Proponujemy najmodniejsze dekoracyjne płytki gresowe, które charakteryzują się wysoką odpornością, są antypoślizgowe i nie wycierają się. W ofercie są kafle w kształcie:

  • prostokątnym,
  • kwadratowym,
  • heksagonów.

Za ich pomocą z łatwością zaaranżujesz ciekawe wnętrze, w którym posadzka będzie imitowała drewno, a ściany – beton. Duża różnorodność stylów oraz wzorów i odcieni pozwala na swobodne kreowanie pomieszczeń industrialnych, klasycznych, prowansalskich oraz wielu innych, które są obecnie modne. U nas znajdziesz zarówno małe kafelki 11×54 cm, jak również wielkoformatowe 120×240 cm i inne.

Zapraszamy!