Produkty z kategorii:

okna

Okna

Zamawiając okna, warto już wtedy pomyśleć na tym, w jaki sposób zostaną wykończone. Szukasz rozwiązań, które będą praktyczne, a zarazem designerskie? Polecamy Ci nasze wyroby z kamienia, a konkretniej parapety zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z marmuru lub granitu.
Produkty z oferty galerii wnętrz Home Concept zachwycają swoją wysoką jakością i eleganckim wyglądem. Na pewno idealnie dopasują się do Twoich pomieszczeń w stylu nowoczesnym, glamour lub minimalistycznym. Tego właśnie szukasz? Już teraz odwiedź nas i powiedz sprzedawcom, czego szukasz!

Akcesoria okienne w galerii Home Concept

W galerii Home Concept znajdziesz akcesoria okienne, w tym klamki czy parapety granitowe oraz marmurowe. Jesteśmy pewni jakości oferowanych produktów, dlatego możesz liczyć na to, że znajdziesz tutaj dokładnie to, czego szukasz.

Kamienne parapety oferujemy w kilku wersjach do wyboru:
• antyczne,
• satynowe,
• polerowane.

Ich powierzchnia elegancko lśni i mieni się, gdy odbijają się na niej promienie słońca czy neony. Wybierz kamienne parapety i dopasuj do nich blaty szafek czy stołów wykonane z marmuru lub granitu, schody czy inne elementy wykończenia wnętrz. Zapraszamy!